Nakupujte levněji

3.4.20210 comments

Nechcete za zboží zbytečně utrácet peníze navíc? Pomůžou vám srovnávače cen. Jedná se o webové stránky s databází zboží, které srovnávají jejich cenu i různých prodejců.  Součástí srovnávačů jsou také informace o naskladnění zboží a také cena jejich dopravy. Tyto weby vám u vybraného produktu ukáží, kteří prodejci jej nabízí a také za jaké ceny. Vy už jen vyberete nejlepší variantu pro vás. Všechny srovnávače cen jsou zcela zdarma, což je jejich velkou výhodou.
Svůj srovnávač zboží má například i Google a Seznam. Na srovnávač společnosti Google se dostanete jednoduchým kliknutím na „nákupy“, které najdete v liště pod vyhledáváním.   Zde je několik tipů na nejpoužívanější a nejlepší z nich.
spojení mobilu a pc
Heureka
Jedná se o naprostou špičku ve svém oboru. Heureka je pro své uživatele přehledná, pohodlná a bezpečná.  Heureka kromě srovnání cen nabízí i uživatelské recenze jednotlivých produktů. Téměř u každého produktu je popis a taky tabulka s jeho parametry. Pokud nehledáte konkrétní výrobek, máte možnost výběru z mnoha kategorií. Produkty je možné řadit podle oblíbenosti, ceny, dostupnosti a názvu.  Tento srovnávací portál také nabízí možnost zakoupit výrobek přímo přes něj.

Zbozi
 Jedná se o již zmiňovaný slevový portál Seznamu, který si získal taktéž velkou oblibu.  Zpracování je velmi podobné jako u předchozího portálů. Navíc je zde možnost vybrat si místo odběru ve vašem okolí.

Srovaneme
 Tento srovnávač nemá tak širokou databázi výrobků jako výše zmíněné, ale přesto se jedná o velmi rozsáhlou službu, která je pro běžné uživatele naprosto dostačující.
staré telefony
Nejlepsiceny
Posledním srovnávačem, který si dnes představíme, je tento. Ze všech předchozích působí nejméně přehledně, ale jde jen o zvyk. Každému sedí něco jiného. Stejně tak jako ostatní weby, nabízí i tento přehledné a rychlé srovnání cen.

4/5 - (4 votes)