Nezařazené · 7.9.2018

Chcete zaujmout své okolí?

Většina žen touží na své okolí působit upraveně, příjemně a sympaticky. Je pravda, že někdy to dá více, jindy méně práce. Záleží i na tom, jak jsme právě psychicky naladěné. Přesto, ale o svůj zevnějšek pečuje převážná většina dam.
tři ženy se šampusem
Čím si můžeme pomoci k tomu, abychom na své okolí působily dobře?
Určitě si každá alespoň jednou za čas uděláme radost nákupem kabelky . Když si tu svou vysněnou kabelku konečně vybereme, přímo se nabízí doplnit ji o vhodnou obuv. Je jedno jestli budete botky vybírat ke sportovní nebo elegantní kabelce, ale vždycky se snažte uchovat alespoň stejný styl. Elegantní psaníčko ke sportovním teniskám asi nejlépe vypadat nebude.
Nezapomínejte ani na drobné doplňky. Šátkem, páskem, zajímavým doplňkem do vlasů dokážete svůj outfit posunout o úroveň výš.
Třeba chcete zaujmout své okolí naprostou změnou svého vzhledu. Navštivte kadeřnici a nechte si vytvořit nový účes. Můžete i trochu experimentovat, a pokud nejste zrovna konzervativně založené, vyzkoušejte nějakou nápadnější barvu.
extravagantní účes
Vaše okolí také dokáže ovlivnit volba vašeho parfému. Parfém příjemné jemné vůně, někdy dokáže zapůsobit jako magnet.
Zvýrazněte si obličej lehkým nalíčením.
I když si právě nemůžete dovolit zakoupit si nějaký nový kousek do svého šatníku, nevadí. Můžete si doplnit nějaký stávající kus oblečení třeba o zajímavé korálky nebo ho doplnit páskem. Choďte v čisté obuvi. Vezmete-li na sebe nový model, který doplníte špinavou obuví, pozornost okolí sice přitáhnete, ale obdiv nejspíš nesklidíte.
Vždy dbejte na to, aby vaše oblečení bylo čisté.
Nikdy nezapomínejte na to, že na okolí nepůsobíte pouze svým zevnějšek, ale svým celkovým chováním. Snažte se tedy působit mile a na své okolí se pokud možno nemračte. Uvidíte, že bude mít hezčí pocit nejen vaše okolí, ale i vy sama.