Hypotéka bez registru

27.8.20180 comments

Pod názvem hypotéka bez registru se ukrývá podnikatelský úvěr. Tento typ úvěru není srovnatelný se spotřebitelským úvěrem a nejedná se o spotřebitelský úvěr. Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat pouze podnikatelé za účelem financování potřeb ve firmě.

dohoda

Základní parametry

  1. Ručíte nemovitostí – ta může mít jakoukoliv hodnotu a může jít o jakoukoliv nemovitost: byt, dům, pozemek, halu, komerční objekt, výrobní areál, hotel, restauraci, jiný podnik, nebo jinou formu budovy či objektu. Jakmile provedeme odhad, který je mimochodem zdarma, a zjistíme jeho výši, pak můžete získat až 70% částky z tohoto odhadu.
  2. Úroková sazba – úroková míra se běžně pohybuje od 6% p.a. tento úrok bývá standardně poskytován všem klientům. Ovšem pokud s vaším svolením budeme moci nahlédnout do bankovních a nebankovních registrů, možná zjistíme, že žádný záznam nemáte, pak byste mohli získat ještě daleko lepší podmínky a nižší úrokovou sazbu. V takovém případě by se jednalo o úrok již od 3% p.a.

uzavření smlouvy

  1. Tolerujeme i nižší daňová přiznání – podnikatelské úvěry mají mírnější pravidla, proto je zde možná tolerance nižšího daňového přiznání.
  2. Pokud máte záznam, nemusí to být nutně překážkou k získání úvěru – jde pouze o to, abychom zjistili, jestli jste schopni splácet. Tímto způsobem se zjišťují informace, zdali nejste předlužení a jestli jste schopni splácet.
  3. Doba splácení – nastavená libovolně. Velkou výhodou bývá delší doba splácení. I v našem případě si můžete nastavit dobu splácení dlouhodobě. Nejvyšší možná doba splácení je 30 let.
  4. Neplatíte žádné poplatky předem, ani za odhad, ani za nezávaznou online žádost – nesmyslných poplatků předem se vyvarujte vždy, když je to možné.
  5. Konsolidace půjček je možná
  6. Nechceme, abyste se dostáli do dluhových pastí. Proto je pro nás naprosto prioritní, abyste dokázali své závazky splácet. Pokud je příjem dostatečný, nemusíte si půjčky konsolidovat. Můžete využít možnosti, že si zvolíte konsolidaci jen těch půjček, u kterých budete chtít.

3.3/5 - (3 votes)