Distribuce léčiv

11.12.20210 comments

Lidské tělo je velmi složitý mechanismus, a proto není divu, že někdy se v něm něco porouchá a potřebujeme tělu vypomoct, aby se vyléčilo. Kvalitně zásobená lékárna uspokojí akutní nemocné, kteří přicházejí od lékaře s receptem, ale i ty, kteří chodí preventivně pro vitamíny či vitamínové doplňky. Mezi plnými regály s tabletkami, tobolkami, sirupy, granulemi, mastmi a suspenzemi si člověk uvědomí, jak je naše tělo zranitelné, ale zároveň má pocit bezpečí, protože téměř na každý zdravotní neduh se najde správný lék. Necítí se dobře? V lékárně určitě najdete prostředek, aby se organismus s nemocí vypořádal.

pilulky

Za každou široce vybavenou lékárnou stojí farmaceutická distribuční společnost, jejíž zaměstnanci sledují zdravotnické prostředí, vyhodnocují nárůsty sezónních nemocí a okamžitě reagují na zvýšenou poptávku léků. Zároveň sledují i nové technologie a vývoj nových preparátů. Antibiotika či antivirotika jsou denně skloňovanými slovy, důvěřujeme lékařům a očekáváme, že v lékárně nám vydají přesně to, co stojí na receptu. V kvalitně zásobené lékárně se takového léku dočkáme ihned, nebo maximálně do druhého dne. Distribuční farmaceutická firma zásobí lékárnu novinkami na trhu, které návštěvníci jistě ocení. Oblast distribuce léčiv na území ČR upravují příslušné předpisy a spadá pod schvalování SÚKL, kde distributor musí podat žádost o povolení distribuce. Pokud splní všechny požadavky stanovené zákonem a prováděcími předpisy, SÚKL vydá rozhodnutí o povolení.

pilulky

Farmaceutická firma Techno Life nejen léky distribuuje, ale sama i preparáty vyvíjí a vyrábí. Ke každému léku jsou samozřejmostí příslušné certifikáty. Distribuce léčiv se netýká jen zásobování lékáren, ale dodává se i zdravotnický materiál potřebný do poliklinik či nemocnic. Plně zásobená lékárna splní veškeré požadavky nemocných a pomůže jim k vyřešení jejich zdravotních problémů.