Kožené pánské tašky přímo z brašnářské dílny.

15.1.20220 comments

Taková kabelka, není pouze výhradou žen, možná se zatváříte pochybovačně, ale opravdu je to tak. Akorát pro muže nenese označení kabelka, ale je to prostě taška, nebo brašna, popřípadě aktovka. A nyní zase možná nevěřícně kulíte oči pod pojmem aktovka a představujete si přítele, kterak se složitě souká do úzkého popruhu školní dětské aktovky. Pánové nám přece už jen odrostli, ačkoli mnozí zůstali uvnitř dětmi stále, tak přeci jen je nenecháme pobíhat s aktovkou na zádech. Všechny tyto pánské tašky, brašny i ty aktovky si jednoduše hodí přes rameno pomocí tráku neboli řemenu, kterým jsou opatřeny.

muž s taškou

Část mužů totiž musí často přenášet s sebou nějaké materiály, většinou jsou to muži, kteří si nosí tak zvaně práci domů, takže místo, aby dlouze do noci seděli ve svých pracovnách, kancelářích, lékařských pokojích nebo školních sborovnách, opustí pracoviště a potřebné dokumenty ke zpracování nebo písemné práce k opravě si odnesou domů, kde se jim budou věnovat v klidu až po večeři. Jsou to muži, u kterých se nehodí, aby si hodili na záda batůžek jako nějaký studentík a běželi. Oni vykonávají prestižní povolání, mají určité společenské postavení a jejich taška musí korespondovat s jejich elegantním oblečením. Taška musí být ne jen doplňkem módním a praktickým, u těchto mužů se rázem stává reprezentativním kusem svého majitele a musí prokazovat kvalitu. Pro tyto muže se nejlépe hodí tašky z pravé kůže. Na první pohled vyzařují svojí vysokou jakost.

taška

Nejkvalitnější kožené pánské kožené tašky přes rameno Brasnarstvitatiana.cz vyrábí brašnářská dílna Tatiana. Opravdu tímto krásným, náročným, ale fyzicky náročným řemeslem se živí žena. Paní Tatiana je původem Slovenka a na Slovensku také propadla své lásce ke kůži, pochází totiž z kraje, kde brašnářství bylo velice rozšířené řemeslo. Na Slovensku se také svému řemeslu vyučila a nyní nabízí tyto svoje skvělé kvalitní výrobky na našem trhu. Každý kus je zhotoven poctivou ruční výrobou z těch nejkvalitnějších materiálů, které paní Tatiana objednává pouze od prověřených dodavatelů. Jak poctivá ruční práce, tak tyto vysoce kvalitní materiály, ze kterých jsou všechny výrobky zhotoveny, jim dávají téměř neomezenou životnost.