Nezařazené · 7.6.2023

Nejoblíbenější účesy včera a dnes

Ženy mají tolik možností k tomu, jak ze sebe udělat naprosto neobyčejné bytosti a stačí jim k tomu pouze to, co mají na sobě denně. Chloubou každé ženy jsou její vlasy, které jsou samy o sobě výjimečné a u všech žen se liší. Jedno však mají ženy společné – a to, že s nimi můžou dělat účesy, které jim na kráse pouze přidají a nikdy nevyjdou z módy.
jehlice v drdolu

Zapletené vlasy

Kouzlo zapletených vlasů spočívá ve správném provedení jednotlivých pramenů. Tento účes byl populární už v minulosti a jeho trvání na prvních příčkách krásných účesů, se udrželo dodnes. Zaplést si vlasy do culíků můžete jakkoliv jen chcete. Existuje řada dokonalých variací, které můžete pořád střídat a současně si udržet vlasy pořád upravené a vypadat stylově.
Tento účes je nesmírně populární i díky tomu, že je velmi praktický a nepůsobí fádně. Jeho báječnou stránku ocení nejen mladé holky, ale i ženy, které se můžou chlubit tím, že mají „bohatou“ hřívu a dlouhé zdravé vlasy. A je úplně jedno, kolik jim je let, sluší jednoduše každé!

Vlny vedou vždy!

Už dlouhá léta se mluví o tom, jak jsou kudrnaté vlasy tím nejvzácnějším, co ženu mohlo v oblasti krásy potkat. Přeje si jich mít každá a naštěstí je každá může i mít – alespoň dočasně. Ovšem i přirozeně vlnité vlasy nejsou nádherné, pokud jim nevěnujeme pozornost a nestaráme se o to, aby vypadaly úchvatně. Je důležité jich nejen často rozčesávat, abyste zabránily tomu, že se vám budou motat do jedné nehezké hromady, ale dopřát jim i přípravky, díky kterém budou vždy upravené a svůdné.
V případě, že máte odjakživa rovné vlasy, neváhejte použít natáčky nebo kulmu, která je v tomto směru báječnou pomůckou. K dosažení perfektních a hustých vlasů, které budou vlnité, se díky ní dopracujete naprosto hravě a snadno.
pletený cop

•       V posledních letech se dočkal uznání i účes, kdy si vlasy spojíte všechny do jedné hromady. Říká se mu drdol a věřte tomu, že i ten je nutné upravit a přivést k dokonalosti. Ten se hodí především na různé společenské události a velkou oblibu si získal především v letním období, kdy žádná žena netouží po tom, aby se jí vlasy potily.