Originální ručně vyráběné šperky

20.11.20220 comments

Přemýšlíte nad zajímavým a originálním dárkem? Dárkem, který bude mít určitou emoční hodnotu, který bude jedinečný a přímo vyrobený pro danou osobu? Pak je možnost pořídit nějaký originální a jedinečný šperk.

Takové šperky bývají většinou vyráběny ručně a přímo na zakázku. Můžete si vymyslet zcela originální motiv, který necháte pro danou osobu vyrobit. Anebo si takový šperk necháte vyrobit sami pro sebe. Můžete mít motiv toho, co vás vystihuje, co vás zajímá, co s vámi nějakým způsobem ladí. A stejně tak takový šperk můžete nechat vyrobit pro danou osobu. Ukážete tím i to, že se o danou osobu zajímáte, že víte, co má rád/a a že víte, co ji vystihuje.

originální šperk

Skvělou volbou je například i řetízek se jménem na zakázku https://silvername.cz/produkt/retizek-se-jmenem-ze-stribra/. Takový řetízek může nést jméno milované osoby nebo třeba jméno dítěte. Tímto řetízkem tak můžete ukázat druhému lásku, obdiv, poděkování a právě i takovým řetízkem i poděkovat za narození dítěte. Jde opravdu o originální dárek a hlavně velmi jedinečný, intimní a pořízený přímo pro danou osobu. Můžete vybrat různé druhy řetízků a na ně nechat napsat jakékoli jméno.

ručně vyráběný šperk

Takovéto šperky se skvěle hodí na různé významné události. Dají se použít na zásnuby, dárek na svatbu, výročí, na významné životní úspěchy, narozeniny, jubilea. Ale šperkem lze darovat i jen tak. Z lásky, jako poděkování nebo jen pro potěšení a vyjádření emocí. Šperk je velmi dobrou investicí, vydrží roky, velikost také snadno odhadnete. Jen je třeba znát, zda dotyčná osoba má ráda zlato, stříbro či jiný materiál, který preferuje. To rozhodně je třeba zjistit. Někdo kdo má rád zlato a preferuje hlavně to, nebude asi úplně spokojený se stříbrem. Ale je samozřejmě možné pořídit třeba i bílé zlato a to pak lze nosit i ke stříbru. Proto je dobré tuto informaci zjistit před samotným výběrem dárku v podobě šperku.