Řešení je na dosah ruky

27.2.20180 comments

Konečně se vám podařilo dostavět váš dům snů a vy jste byli přesvědčeni, že teď už půjde vše jen tou snazší cestou? Dům je úspěšně zkolaudován a je v něm dostatek místa pro všechny členy vaší rodiny. A určitě i pro návštěvy, které už byste rádi přivítali a pochlubili se novým bydlením. Jenže se vyskytl malý problém.

makléř

  • Toho místa je v něm nějak moc.
  • Nemáte totiž dostatek financí, abyste si ho také mohli podle svých představ vybavit.

Jelikož nemůžete přeci bydlet jen v prázdných místnostech, rozhodli jste se navštívit banku a požádat ji o malou výpomoc. Banka se k vám ale obrátila zády. Proč se tak stalo? Mohlo to být z několika možných důvodů.

  • Máte příliš malé daňové přiznání.
  • Jste v některém z registrů dlužníků.

Ať už jsou důvody jakékoliv, není vše ztraceno. Pomocí nebankovní americké hypotéky si budete moci pořídit nábytek, koupelnu, vybavení kuchyně, a dokonce i tu novou televizi, ve které budou jistě dávat konečně něco kvalitního. Je pravda, že s tím registrem dlužníků by mohl být maličko problém.

  • Pokud máte jen drobné záznamy (například za opožděné platby), pak se nic neděje.
  • V případě, že je to trochu vážnější, můžete prostě požádat někoho blízkého, aby se stal vašímspolužadatelem.

Žijte bez starostí

Tato hypotéka je také výhodná v tom, že můžete splácet opravdu dlouhou dobu. V některých případech to může být až třicet let. Jestliže se vaše finanční situace během této doby natolik zlepší, že budete moci svůj závazek splatit, nehrozí vám rozhodně žádné poplatky navíc. S touto finanční pomocí si budete moci pohodlně zařídit nejen váš byt, ale také si vyplatit nevýhodné půjčky, exekuce nebo jiné dluhy, které vás až do dnešního dne tížily.

rodina

  • Přestaňte se tedy už trápit tím, že jste se dostali do bezvýchodné situace a obraťte se na ty, kteří vám pomohou vyřešit všechny vaše finanční problémy. 

5/5 - (1 vote)