S bílkovinovou dietou k vysněné postavě

19.11.20210 comments

Učiňte rozhodnutí, zhubněte
Dieta je slovo skloňované snad v každém druhém článku na internetu. Kam se podíváme, tam nalezneme nejrůznější typy, rady a triky na to, jak se co nejlépe zbavit nadbytečných kil. Každá dieta je založená na jiném principu, ale přesto jde o jediné, zbavit se jednou provždy nevzhledného tuku na těle. V první řadě jde o vaše rozhodnutí začít. Bez toho se nepohnete vpřed. Jak už to tak bývá v životě se vším, je třeba udělat první krok, přenastavit si myšlení v hlavě a pustit se do toho. I v případě diety je potřeba pevné rozhodnutí, chtít to, mít pro věc zápal, a především mít dobrou motivaci. K úspěchu pak už stačí jen vytrvat a výsledky se dostaví.

Snadné hubnutí

Jak na to?

Na internetu naleznete spousty receptů a návodů na kdejaké diety, ale zde si řekneme něco o tzv. bílkovinové dietě. Princip je velmi jednoduchý – je založený na bílkovinách, jak již z názvu vyplývá. Bílkoviny jsou pro naše tělo alfou omegou. Zároveň jsou stavebním kamenem pro naše svaly, ovlivňují správný chod některých hormonů a tvoří základ pro spotřebu energie, kterou naše tělo potřebuje nejen při boji s tuky. Vydání energie je pro tělo zátěž, a aby mohlo pracovat správně a především efektivně, potřebuje bílkovinu, díky niž se zrychlí metabolismus a tělo pracuje, jak má.

Proteinový nápoj

Bílkovinová dieta od Goodly se zakládá na seskládání vhodné bílkovinové proteinové stravy tak, jak je to pro vaše tělo potřeba. Jejich produkty jsou vyráběny velmi šetrně a především tak, aby v každé denní dávce byla obsažená kvalitní syrovátková bílkovina, která je tou nejvyšší možnou kvalitní bílkovinou pro náš organismus. Krom toho je v proteinových nápojích obsaženo potřebné množství vlákniny, minerálů a vitamínů. Výborným zdrojem bílkovin jsou samozřejmě i běžné potraviny k dostání jako jsou bílé jogurty, vejce, luštěniny, semínka, sýry a obiloviny.

S Goodly a jejich produkty jistě nešlápnete vedle. Naopak, jestli jste se právě teď rozhodli, že chcete něco změnit, jít si za svou vysněnou postavou a konečně to dotáhnout, máte skvělou příležitost to zkusit právě s Goodly a jejich bílkovinovou dietou.