Nezařazené · 25.7.2019

Česká firma nanoSPACE

Tato společnost, jedna mezi prvními na světě, začala vyrábět povlaky na polštáře z nanovláken. Nanovlákna v povlacích brání roztočům a alergenů v přístupu dovnitř polštáře, a proto je tato firma jedním z předních výrobců těchto povlaků. A přitom výroba probíhá u nás, v České republice. Dokonce zavedli na trh hračky s nanotkaninou, která tyto alergeny zachycuje ve své výplni. Každá hračka je originál, jsou totiž šité ručně, využívají se různé barvy a vzory. Jsou zdravou variantou od obyčejných plyšových hraček, především pro děti, které trpí alergiemi. Protože se používá mnoho barev, jsou si sice na pohled podobné, ale nejsou stejné, pokaždé najdete něco jedinečného, co jiná hračka nemá.

stočené kravaty

Hlavním dodavatelem nanovláken je česká firma. Díky tomuto neustále zlepšují technologické postupy i kvality výrobků. Jelikož společnost je zároveň distributorem i výrobcem, dodací lhůty výrobků jsou minimální.

Pokaždé slyšíme, že vše nové může být nebezpečné. Firma ručí za 100% bezpečnost svých výrobků. Všechny produkty byly testovány ve třech institutech: Textilní zkušební ústav v Brně, Technická univerzita v Liberci a Státní zdravotní ústav v Praze. Všechny 3 instituty prokázaly nezávisle na sobě, bezpečnost těchto výrobků. Vyrábí a prodává polštáře, peřiny, ochranné vaky na matrace, nano kravaty, antivirové šátky, protialergické hračky, prostěradla, ústní roušky/ústenky a dokonce i potřeby pro alergiky či kosmetiku s nanotechnologií.

 

Ochranné vaky, polštáře, peřiny mají výhodu v tom, že zákazník si může sám vybrat podle svého přání. Tyto výrobky se zabalí do ochranného obalu a povlečou se obyčejným ložním prádlem, přičemž tento povlak lze prát na 60 °C v pračce.

žába s rýmou

Polštáře a přikrývky vypadají jako ty, které běžně zakoupíte v kterémkoliv obchodě. Nanovlákna jsou součástí vnitřku lůžkovin, které zabraňují alergenům, aby vystoupaly na povrch.

 

 

 

KLASICKY TKANÉ MATERIÁLY JSOU NEÚČINNÉ V BOJI PROTI ROZTOČŮM A ALERGENŮM.

Výrobky společnosti nanoSPACE nejsou určeny pouze alergikům, ale jsou pro každého, kdo si chce užít spánek bez zbytečného prášení či kýchání. Proto je důležité, aby člověk volil moudře to, v čem stráví 1/3 svého života.