Zboží · 21.3.2020

Jeden systém zvládne víc, než jeden člověk


Vlastnit vozový park nebo stavební či zemědělské stroje, to není v dnešní době nic nepřirozeného. Horší je zvládat celkově veškerou kontrolu, včetně technického stavu všech vozidel. Na jednoho člověka je toho trochu moc. Není divu, že si mnozí majitelé automobilů a to všeho druhu, nechávají zavést satelitní sledování. Poté se zvládá všechno mnohem snadněji. Systémy totiž vozidla nejen, že hlídají a vedou záznamy o jejich pohybu, ale také o jejich technickém stavu a konec konců vedou tolik obávanou knihu jízd.

údaje na PC

Vozidla mají nainstalovanou sondou v nádrži a mohou tak zaznamenat příjem pohonných hmot. Ovšem i opačně. Někdy totiž zázračným způsobem dochází k opačnému procesu a to ke ztrátě. Ono to zase není těžké odhalit, ale většinou k tomu dochází až mnohem později po ztrátě. S hlídacím systémem se to majitel dozví prakticky ihned a může začít jednat. Buď se bude jednat o poruchu, nebo o krádež, ovšem obě dvě varianty nejsou nijak příjemné.

služební auto

Sledování, které nezklame

V podstatě má dispečer a i majitel ihned možnost kontroly celého vozového parku a to, i když bude na stavbě nebo na cestách. Hlídat se dají jak osobní vozidla, tak nákladní auta a veškeré stroje. Cesty, které se přirozeně zaznamenávají, se mohou snadněji vyhodnotit, zdali se jednalo o služební či soukromou cestu, čímž majitel je rozhodně na tom mnohem lépe, jelikož nikdo se již jen tak snadno nevydá na černou jízdu. Údaje se zaznamenávají do evidence, která je přístupná z počítače, tudíž lze vozidlo skutečně sledovat odkudkoliv. Také je to potom výhodné, pokud by došlo ke krádeži. Satelitní sledování vozidel rmc-system.com umí toho ještě mnohem více a záleží jen na tom, co všechno bude chtít majitel vozového parku hlídat nebo zpracovávat. Již jen na první pohled je vidět, že systém ušetří hodně práce a především tolik obávaného papírování. Také pohlídá i samotného řidiče, zdali je jeho jízda úsporná a kdy například dělá chyby. To ovšem jsou další ušetřené finance pro společnost, která vozový park vlastní. Poté je logické, že RMC systém je zcela výhodnou investicí do podnikání.