Nezařazené · 11.6.2019

Strojek na vlasy

V prodejnách elektro se vyskytuje jedna šikovná věcička. Ta věcička se jmenuje zastříhávač vlasů a vousů. Jeho vlastnictvím se osvobozujete, od pravidelného vožení svého syna k holiči, kde vždy necháte minimálně stovku a strávíte tam spoustu času čekáním, než přijde Váš malý muž na řadu. I on se chce líbit a nemá rád, když jeho vlasy jsou dle jeho vkusu příliš přerostlé.

zastřihávač a nůžky

Tento problém se dá snadno řešit tak, že i přes počáteční investici, v řádu stokorun v konečném důsledku značně ušetříte svou kapsu, i své nervy. Odpadne Vám totiž otravné čekání ve frontě na holiče. A když máte doma chlapců více, je to jasná volba, pro každou rozumnou matku. Proč? Protože v okamžiku, kdy potomek začne kňourat, že vypadá jako holka, protože má moc dlouhé vlasy, jednoduše ho posadíte, nejlépe na zahradu, oblečení mu zakryjete starým ručníkem a můžete se pustit do práce.

Fantazii se meze kladou pouze v tom, co je hoch ochotný nosit na hlavě. Zastřihávač má obvykle několik různě dlouhých nástavců, pro docílení požadované délky vlasů. No a po zastřižení na požadovanou délku, se můžete vyřádit, například uprostřed hlavy nechat pruh delších vlasů, po stranách nakreslit se sundaným nástavcem pavučinu a podobné srandičky, které by u holiče vyšli na značnou částku.
zastřihávač s doplňky

Investice do tohoto elektropřístroje se Vám v každém případě vyplatí i v situaci, kdy máte doma těžko pohyblivého starého člověka, například dědečka, který chce mít vlasy také zastřižené na krátko. Jednoduše ho necháte sedět, kde je, vlasy zkrátíte strojkem a odpadlé vlasy uklidíte například zametením či vysátím. Staroušek je ušetřen pro něho i pro Vás namáhavé cesty k holiči a všichni jsou spokojeni.

Zkrátka vlastní zastříhávač vlasů a vousů Vám ušetří spoustu času i peněz a to se každopádně vyplatí. Je do další cesta, jak si zjednodušit život, který i tak přináší mnoho překážek.