Svatební zábava pro všechny pozvané hosty

17.1.20200 comments

Aby se na vaší svatbě cítili všichni opravdu dobře, připravte pro ně zábavný program. Nejen pro dospělé, ale i pro ty nejmenší. Aby celé odpoledne proběhlo hladce, požádejte někoho ze svých přátel do funkce koordinátora. Který vysvětlí aktérům pravidla hry a bude dohlížet na spokojenost vašich hostů.
Vypouštění svatebních srdíček

Jak se dobře znáte – jedná se variantu kvízu, kdy se všichni hosté mohou novopečeného páru zeptat na cokoliv z jejich společného života. Zapisují se jejich odpovědi. A zjišťuje se tak, v čem mají stejný názor a v čem se v pohledu na život liší.

Poznej mě po hlase – přibližně pět párů svatebčanů si sedne na přeskáčku zády k sobě. Minimálně s dvoumetrovou uličkou. Ženy se postupně ptají, kde je její manžel. A z mužů odpovídá ten, který si mysli, že to byla jeho žena. Prohrává pár, který zůstane sedět jako poslední.

Popelky – je hra jak pro ženy, tak pro muže. Ženy si sundají obě boty a každý z mužů si vylosuje jednu se sundaných bot. Jejich úkolem během časového limitu najít tu správnou popelku, které střevíček nejen padne, ale je její.

Tanec se židlemi – je oblíbenou zábavou, kdy páry tančí okolo kruhu ze židlí. Kterých je vždy o dvě méně než tanečníků. A všichni se snaží usednout, když utichne hudba. Ti, na které žádné místo nezbylo, ze hry vypadávají.

Písmena – svatebčané se rozdělí do několika družstev a jeden z týmu vylosuje písmeno. Ve stanoveném termínu musí družstvo přinést na určené místo co nejvíce věcí, které na dané písmeno začínají. Doporučuje se dopředu dohodnout velikost přinášených věcí.
Zábavné svatební odpoledne

Twister – zábavná hra, která se dá hrát jak vevnitř tak i venku. Na rovnou zem stačí položit herní plán, hráč si vytočí barvu a končetinu, kterou na něj musí položit. Vyhrává ten, kdo se nejdéle udrží na vlastních nohách.

Kreslení – ideální zábava pro děti, pro které je možné uspořádat soutěž o nejlepší obrázek ženicha a nevěsty. Stačí jenom zajistit dostatek kreslicích čtvrtek, pastelek a omalovánek.


5/5 - (2 votes)